Ümraniye Asansör Firmaları İstanbul

İstanbul Ümraniye'deki asansör firmalarının listesi aşağıdadır. Hızlı ve profesyonel asansör servisi ihtiyaçlarınızda Ümraniye asansör firması aynı zamanda asansör bakımı, onarım ve tamir hizmeti verebilmektedir. Sol panelden mahalle seçimi yaparak aramayı daraltabilir, sadece Ümraniye'de seçtiğiniz mahalledeki firmaların listelenmesini sağlayabilirsin. Bu sayfada En İyi Ümraniye Asansör Firmaları (Sadece Ümraniye) listelenmiştir.

Demirci Asansör ltd.şti.

Mobil: 05** *** ** **

Firmamız asansör uzmanları tarafından yönetilir ve işletilir. Asansör sistemlerinde durum tespit raporu, asansör deprem sensörü, elektrik panosu, güç kaynağı, elektirk projesi ve tesisatı, asansör led aydınlatma, asansör güvenlik sistemleri, teknik, mekanik, yazılım, mikroişlemci teknolojisine kadar en güncel şekilde bakım yapan ve aynı zamanda asansör üretiminde kendini kanıtlamış asansör firmasıyız. Tüm mobil asansör servis araçlarımızda 2018 model alet ve ekipmanlarımız hazır bulunmaktadır. Olası acil müdahale gerektiren durumlarda en hızlı asansör tamir olanağı sunuyoruz.
  • Reklam

Burda Yer Almak İster misin?

Mobil 05** *** ** **

Ümraniye'de asansör firması mısın? Yada asansör bakım, onarım hizmeti veren asansör servisi misin? Ümraniye'de bulunan potansiyel müşterilerine ulaşmak için sende bu sayfada yer almalısın.
  • Mahalleler
  • Daha Fazla Göster

Asansör Bakımı Yaptırdınız Mı?


Çalışmayan asansörlerin yada aktif olarak çalışan asansörün bakıma muhtaç durumda olup olmadığını öğrenmek için Ümraniye asansör firmaları ile iletişime geçin. Unutulmamalıdır ki asansör arıza maliyetlerini ve mağduriyetleri gidermenin ZORUNLU ve en önemli yolu en az 12 ayda bir asansör bakımı yaptırmaktır.

Asansörünüz yeşil etikete sahip mi?

Ümraniye Asansör Bakım Programı

Ümraniye asansör firmaları, özel asansör tasarımlarını, binalardaki asansör ihtiyaçlarını karşılamak için farklı tipteki tüm asansörlerin kurulumunu ve asansör bakımını yapmaktadır. Asansör modelleri ve diğer asansör proje örnekleri güvenlik şartlarına ve yönetmeliğe uygun olarak dizayn edilmektedir. Binanız için farklı asansör modellerini incelemek isterseniz, lütfen Ümraniye asansör firmasını arayarak randevu talep edin.

Asansör Revizyon & Yenileme Modernizasyon

Zamanla asansörlerin parçaları sık ve ağır kullanım sonucu yıpranma ve eskime ile karşı karşıya kalır. Bir noktadan sonra asansör yenileme ihtiyacınız olacağı kaçınılmazdır. Asansörünüzü Ümraniye'de hangi asansör firmasının yaptığı fark etmeksizin tüm asansör grupları için yenileme işlemi geçerlidir. Temiz ve modern bir ortam sunmanın yanı sıra tam işlevsel hem de güvenilir asansör sistemine sahip olmak önemlidir.

Asansör Modelleri


Apartman Konut Asansörü
Apartman Asansörü

Elektrikle işleyen, çelik halatla çekilen ve genellikle dik raylar arasında hareket eden, yapılarda insanları yukarı, aşağı merdiven kullanmadan ulaşmasına yarayan araç. Konut asansörleri özellikle şehir merkezlerinde vazgeçilmez bir ürün. Ümraniye'de gittikçe artan arsa değerleri sonucu daha yüksek binalar yapılması, insanların üst katlara ulaşabilmesi için asansör kullanımı zorunluluk haline gelmiştir.

Yük Asansörü
Yük Asansörü

Yolcu asansörlerinden farklı olarak yük asansörleri, ağır ve büyük hacimdeki yükleri dikey olarak taşımak için tasarlanmıştır. İnşaat, fabrika, depo veya otoparklarda kullanılan bu asansörler agır ortam sartlarında basarıyla çalısır. 500Kg'dan 10.000Kg'a kadar, hidrolik, elektrikli vb. gibi çeşitli seçenekleri mevcuttur. Bu ürün iş gücü ve zamandan tasarruf sağladığı için artık şantiyelerin vazgeçilmezi olarak görülüyor.

Panoramik Asansör
Panoramik Asansör

Yan ve arka cephesinin tamamen camdan üretilmesi panoramik asansör'ün en belirgin özelliğidir. Açık hava, alışveriş merkezi, tren istasyonları modern ve yenilikçi görünmek isteyenlerin tercih ettiği asansördür. Farklı tasarımları, müşteri beklentilerini ve kullanıcıların kullanım keyfini eşsiz bir şekilde birleştiren özel bir çözümdür. Frekans kontrollü sistemler konfor ve hassasiyetin yanında %45 elektrik tasarrufu sağlar.

Hidrolik Asansör
Hidrolik Asansör

Seyir mesafesinin çok olmadığı orta yükseklikteki binalarda hidrolik asansör farklı çözümleri ile hem konfor hemde maliyet açısından önemli bir alternatif oluşturmaktadır. Standart makine daireli asansörlerin uygun olmadığı durumlarda hidrolik en iyi seçeneklerden biridir. Çalışması oldukça sessiz ve konforludur. Asansörün boyutuna ve tank yağ kapasitesine göre çeşitli alternatiflerde piston ripleri mevcuttur.

Engelli Asansörü
Engelli Asansörü

Engelli asansörleri sadece herhangi bir sebepten engelli hale gelmiş kişilere değil, aynı zamanda yaşlılar, bebekli ya da bebek arabalı anneler, yürümekte zorluk çekenler ve hamile kadınların da işini kolaylaştırır. Merdiven asansörü, engelli havuz asansörleri, engelli rampaları gibi pek çok çeşit engelli asansör modellleri bulunmaktadır. Binanın fiziki yapısı ve merdiven tiplerine göre farklı asansör uygulamaları mevcuttur.

Yürüyen Merdiven
Yürüyen Merdiven

Yürüyen merdiven, basamakları sürekli olarak dönen bir düzenek üzerine yerleştirilmiş, elektrikle çalışan merdivendir. İnsanları yukarı ya da aşağı taşımaya yararlar. Asansörlere göre daha fazla insan taşıyabilirler. Başlıca kullanım alanları oteller, alışveriş merkezleri, tren ve metro istasyonları ile havaalanlarıdır. Dünyanin dört bir yaninda magzalar, eglence merkezleri, bürolar ve pek çok bina için vazgeçilmez taşıma sistemidir.

Ümraniye 7/24 acil asansör servisi

Ümraniye Asansör Firması Nasıl Olmalı?


  • Ümraniye asansör firması ekibinde asansör teknolojisi ve tasarımı konusunda uzman kişiler görev almalı.
  • Asansör firmasının yönetmeliğine uygun projeleri ve yüksek kaliteli hizmet sunmaya adanmış tam eğitimli profesyonel mühendislerden oluşan bir ekibi olmalı.
  • Ümraniye'de asansör bakımı yada tamir talebi olduğunda adresinize gelen bu özel ekip mevcut asansör sisteminizi analiz ederek, sistemin genel performasını ve kullanıcıların memnuniyetini artırabilecek, uygun maliyetli ekipman güncellemelerini önerebilmeli.
  • Modernleşmenin pahalı olması gerekmez. Ümraniye asansör firması estetik hedeflerinizi ve bütçe kısıtlamalarınızı karşılamak için size özel asansör tasarlayabilmeli.
  • İhtiyaçlarınız doğrultusunda bir defalık asansör tamiri, acil durum onarımları, günün 24 saati veya uzun süreli bir asansör bakım sözleşmesi sunabilmeli.

Asansör Firması Bulun...

Asansör firmaları, İstanbul, Ümraniye'nin tamamında aynı zamanda farklı ilçelerde de insan asansörü, yük asansörü, monsarj asansörü, engelli asansör parçaları temini ve servis ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Bina, apartman, dubleks villa, müstakil ev, konut tipi insan asansörleri katlar arası erişimi kolaylaştırdığı gibi hareket kabiliyeti ve kolaylık faktörlerinden dolayı genellikle evinizin değerini önemli ölçüde artırabilir. Birçok kişi, bir ev asansörünün artık sadece lüks evlerin bir özelliği olmadığının bilincinde.

Ümraniye'de Benzersiz Asansör Çözümleri


Benzersiz asansör çözümleri gerektiğinde Ümraniye asansör firmaları size ev asansörü, bina yada apartman asansörleri, servis asansörü, yolcu asansörü, jet asansörü, elektrikli asansör, engelliler için asansörlerin yanı sıra özel siparişleriniz için asansör üretebilir. Bu asansörlerin düzenli asansör bakımlarını yapabilir. Kalitenin en üst düzeyde tutulmasını ve en karmaşık asansör arızalarının çabuk düzeltilmesini sağlamak için personeli her ay denetlenen asansör firması ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Her mimari tasarıma uygun benzersiz asansör çözümleri

TS ISO 4190-1 Standardına Göre Asansör Sınıfları


Sınıf I
İnsan taşımak amacıyla tasarımlanmış asansörler.
Sınıf II
Esas olarak insan taşımak için tasarımlanan; ancak gerektiğinde yük de taşınabilen asansörler.
Sınıf III
Hastaneler ve bakım evleri dahil, sağlık-bakım amaçları için tasarımlanmış asansörler.
Sınıf IV
Esas olarak yüklerin, genellikle şahıslar refakatinde taşınması için tasarımlanmış asansörler.
Sınıf V
Servis asansörleri.
Sınıf VI
Özellikle yoğun trafiği olan binalar için tasarımlanmış asansörler, örneğin hızları 2,5 m/s ve daha fazla olan asansörler.